PA4344.223NLT
DigiKey raktári szám
553-3472-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
553-3472-1-ND - Vágott szalag (CT)
553-3472-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
PA4344.223NLT
Leírás
FIXED IND 22UH 12A 26.5 MOHM SMD
Részletes leírás
22 µH árnyékolt öntött Induktor 12 A 26,5mohm max. Nem standard
EDA / CAD modellek
PA4344.223NLT modellek
Egyenáramú ellenállás (DCR)
26,5mohm max.
Sorozat
Minősítések
AEC-Q200
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Üzemi frekvencia
100 kHz
Méretek
0,697" H. x 0,677" Sz. (17,70mm x 17,20mm)
Telítési áram
18A
Max. magasság (beültetve)
0,276" (7,00mm)