PA4344.153NLT
DigiKey raktári szám
553-3470-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
553-3470-1-ND - Vágott szalag (CT)
553-3470-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
PA4344.153NLT
Leírás
FIXED IND 15UH 12.5A 20.5 MOHM
Részletes leírás
15 µH árnyékolt öntött Induktor 12.5 A 20,5mohm max. Nem standard
EDA / CAD modellek
PA4344.153NLT modellek
Egyenáramú ellenállás (DCR)
20,5mohm max.
Sorozat
Minősítések
AEC-Q200
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Üzemi frekvencia
100 kHz
Méretek
0,697" H. x 0,677" Sz. (17,70mm x 17,20mm)
Telítési áram
23A
Max. magasság (beültetve)
0,276" (7,00mm)