PA4344.103NLT | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | PA4344.103NLT |
Leírás | FIXED IND 10UH 16.5A 13 MOHM SMD |
Gyártói standard átfutási idő | 13 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 10 µH árnyékolt öntött Induktor 16.5 A 13mohm max. Nem standard |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | PA4344.103NLT modellek |
Kategória | Árnyékolás árnyékolt |
Gyrt. | Egyenáramú ellenállás (DCR) 13mohm max. |
Sorozat | Minősítések AEC-Q200 |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Üzemi hőmérséklet -40°C ~ 125°C |
Alkatrész státusza Aktív | Üzemi frekvencia 100 kHz |
Típus öntött | Rögzítés módja Felületszerelt |
Induktivitás | Tokozás Nem standard |
Névleges áram (Amper) | Méretek 0,697" H. x 0,677" Sz. (17,70mm x 17,20mm) |
Telítési áram 24A | Max. magasság (beültetve) 0,276" (7,00mm) |