PA4342.152NLT
DigiKey raktári szám
553-3425-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
553-3425-1-ND - Vágott szalag (CT)
553-3425-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
PA4342.152NLT
Leírás
FIXED IND 1.5UH 16A 4.6 MOHM SMD
Részletes leírás
1.5 µH árnyékolt öntött Induktor 16 A 4,6mohm max. Nem standard
EDA / CAD modellek
PA4342.152NLT modellek
Kategória
Telítési áram
33A
Egyenáramú ellenállás (DCR)
4,6mohm max.
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Üzemi frekvencia
100 kHz
Nem standard
Tűrés
±20%
Méretek
0,453" H. x 0,406" Sz. (11,50mm x 10,30mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,157" (4,00mm)