PA4341.473NLT
DigiKey raktári szám
553-2996-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
553-2996-1-ND - Vágott szalag (CT)
553-2996-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
PA4341.473NLT
Leírás
FIXED IND 47UH 1.75A 363 MOHM
Részletes leírás
47 µH árnyékolt öntött Induktor 1.75 A 363mohm max. Nem standard
EDA / CAD modellek
PA4341.473NLT modellek
Egyenáramú ellenállás (DCR)
363mohm max.
Sorozat
Minősítések
AEC-Q200
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Üzemi frekvencia
100 kHz
Nem standard
Tűrés
±20%
Méretek
0,299" H. x 0,272" Sz. (7,60mm x 6,90mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,118" (3,00mm)
Telítési áram
2A