PA4341.471NLT
DigiKey raktári szám
553-2994-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
553-2994-1-ND - Vágott szalag (CT)
553-2994-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
PA4341.471NLT
Leírás
FIXED IND 470NH 17.5A 4.2 MOHM
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
470 nH árnyékolt öntött Induktor 17.5 A 4,2mohm max. Nem standard
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
PA4341.471NLT modellek
Kategória
Árnyékolás
árnyékolt
Gyrt.
Egyenáramú ellenállás (DCR)
4,2mohm max.
Sorozat
Minősítések
AEC-Q200
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi frekvencia
100 kHz
Típus
öntött
Rögzítés módja
Felületszerelt
Induktivitás
Tokozás
Nem standard
Tűrés
±20%
Méretek
0,299" H. x 0,272" Sz. (7,60mm x 6,90mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,118" (3,00mm)
Telítési áram
26A