PA4341.471NLT | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | PA4341.471NLT |
Leírás | FIXED IND 470NH 17.5A 4.2 MOHM |
Gyártói standard átfutási idő | 13 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 470 nH árnyékolt öntött Induktor 17.5 A 4,2mohm max. Nem standard |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | PA4341.471NLT modellek |
Kategória | Árnyékolás árnyékolt |
Gyrt. | Egyenáramú ellenállás (DCR) 4,2mohm max. |
Sorozat | Minősítések AEC-Q200 |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Üzemi hőmérséklet -40°C ~ 125°C |
Alkatrész státusza Aktív | Üzemi frekvencia 100 kHz |
Típus öntött | Rögzítés módja Felületszerelt |
Induktivitás | Tokozás Nem standard |
Tűrés ±20% | Méretek 0,299" H. x 0,272" Sz. (7,60mm x 6,90mm) |
Névleges áram (Amper) | Max. magasság (beültetve) 0,118" (3,00mm) |
Telítési áram 26A |