PA4339.102NLT
DigiKey raktári szám
553-PA4339.102NLTTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
553-PA4339.102NLTCT-ND - Vágott szalag (CT)
553-PA4339.102NLTDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
PA4339.102NLT
Leírás
CMC 8UH 3A 2LN 1.02 KOHM SMD
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
8 µH @ 100 kHz 2 Vonali közös módusú fojtótekercs Felületszerelt 1.02 kOhms @ 100 MHz 3A DCR 17mohm
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
PA4339.102NLT modellek
Kategória
Névleges áram (max.)
3A
Gyártó
Pulse Electronics
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
17mohm
Sorozat
Névleges DC feszültség
80V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Vonalak száma
2
Méretek
0,276" H. x 0,236" Sz. (7,00mm x 6,00mm)
Impedancia / frekvencia
1.02 kOhms @ 100 MHz
Max. magasság
0,150" (3,80mm)
Induktivitás / frekvencia
8 µH @ 100 kHz