P1170.153NLT
DigiKey raktári szám
553-1962-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
553-1962-1-ND - Vágott szalag (CT)
553-1962-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
P1170.153NLT
Leírás
FIXED IND 15UH 4A 30 MOHM SMD
Gyártói standard átfutási idő
11 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
15 µH árnyékolt huzaltekercselésű Induktor 4 A 30mohm max. Nem standard
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
P1170.153NLT modellek
Kategória
Árnyékolás
árnyékolt
Gyrt.
Egyenáramú ellenállás (DCR)
30mohm max.
Sorozat
Saját rezonanciafrekvencia
16MHz
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 130°C
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi frekvencia
100 kHz
Típus
huzaltekercselésű
Rögzítés módja
Felületszerelt
Induktivitás
Tokozás
Nem standard
Tűrés
±20%
Méretek
0,482" H. x 0,482" Sz. (12,24mm x 12,24mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,236" (6,00mm)
Telítési áram
4A