NMOQW406
DigiKey raktári szám
553-NMOQW406-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
NMOQW406
Leírás
STAINLESS BASE / WHIP, UNITY, 40
Gyártói standard átfutási idő
11 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
418MHz Ostorantenna, Egyenes RF antenna 406MHz ~ 430MHz 2dBi NMO mágneses
Sávok száma
1
Erősítés
2dBi
Alkatrész státusza
Aktív
Max. teljesítmény
200 W
Frekvenciacsoport
UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frekvencia (közép / sáv)
418MHz
Rögzítés módja
mágneses
Frekvenciatartomány
406MHz ~ 430MHz
Max. magasság
7,000" (177,80mm)