NMOQW144
DigiKey raktári szám
553-NMOQW144-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
NMOQW144
Leírás
STAINLESS BASE / WHIP, UNITY, 14
Gyártói standard átfutási idő
11 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
148MHz Ostorantenna, Egyenes RF antenna 144MHz ~ 152MHz 2dBi NMO mágneses
Sávok száma
1
Erősítés
2dBi
Alkatrész státusza
Aktív
Max. teljesítmény
200 W
Frekvenciacsoport
VHF (f < 300MHz)
Frekvencia (közép / sáv)
148MHz
Rögzítés módja
mágneses
Frekvenciatartomány
144MHz ~ 152MHz
Max. magasság
19,000" (482,60mm)