LP406NMO
DigiKey raktári szám
553-LP406NMO-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
LP406NMO
Leírás
BLACK NMO LOW PROFILE, UNITY, 40
Gyártói standard átfutási idő
11 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
413MHz kupola RF antenna 406MHz ~ 420MHz 2dBi NMO panelre szerelhető
Kategória
Antenna típusa
kupola
Gyártó
Pulse Electronics
Sávok száma
1
Csomagolás
Tasak
Erősítés
2dBi
Alkatrész státusza
Aktív
Max. teljesítmény
100 W
Frekvenciacsoport
UHF (300MHz ~ 1GHz)
Végződtetés
NMO
Frekvencia (közép / sáv)
413MHz
Rögzítés módja
panelre szerelhető
Frekvenciatartomány
406MHz ~ 420MHz
Max. magasság
1,500" (38,10mm)