BBGK00201209601Y00
DigiKey raktári szám
553-BBGK00201209601Y00TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
553-BBGK00201209601Y00CT-ND - Vágott szalag (CT)
553-BBGK00201209601Y00DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BBGK00201209601Y00
Leírás
FERRITE BEAD 600 OHM 0805 1LN
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
600 Ohms @ 100 MHz 1 Jelvezeték Ferritgyöngy 0805 (2012 metrikus) 500mA 250mohm
Kategória
Névleges áram (max.)
500mA
Gyártó
Pulse Electronics
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
250mohm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
0805 (2012 metrikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Szűrő típusa
Jelvezeték
Max. magasság
0,043" (1,10mm)
Vonalak száma
1
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)
Impedancia / frekvencia
600 Ohms @ 100 MHz