ANT1204F002R0315A
ANT1204F002R0315A
DigiKey raktári szám
553-ANT1204F002R0315ATR-ND - Szalag tekercsen (TR)
553-ANT1204F002R0315ACT-ND - Vágott szalag (CT)
553-ANT1204F002R0315ADKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ANT1204F002R0315A
Leírás
1204 315M FR4 HELIX CHIP ANTENNA
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
315MHz ISM chip RF antenna 300MHz ~ 400MHz forraszanyag Felületszerelt
Kategória
Antenna típusa
chip
Gyártó
Pulse Electronics
Sávok száma
1
Sorozat
Max. teljesítmény
1 W
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Végződtetés
forraszanyag
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
RF család / szabvány
általános ISM
Max. magasság
0,063" (1,60mm)
Frekvenciacsoport
UHF (300MHz ~ 1GHz)
Felhasználás
ISM
Frekvencia (közép / sáv)
315MHz
Alap típusszám
Frekvenciatartomány
300MHz ~ 400MHz