ABUP00160808221Y00
DigiKey raktári szám
553-ABUP00160808221Y00TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
553-ABUP00160808221Y00CT-ND - Vágott szalag (CT)
553-ABUP00160808221Y00DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ABUP00160808221Y00
Leírás
FERRITE BEAD 220 OHM 0603 1LN
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
220 Ohms @ 100 MHz 1 Tápvezeték Ferritgyöngy 0603 (1608 metrikus) 2,5A 40mohm
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
40mohm
Gyártó
Pulse Electronics
Minősítések
AEC-Q200
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
0603 (1608 metrikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Szűrő típusa
Tápvezeték
Max. magasság
0,037" (0,95mm)
Vonalak száma
1
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Impedancia / frekvencia
220 Ohms @ 100 MHz
Tulajdonságok
autóipar
Névleges áram (max.)
2,5A