ABPY00201209221Y00
DigiKey raktári szám
553-ABPY00201209221Y00TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
553-ABPY00201209221Y00CT-ND - Vágott szalag (CT)
553-ABPY00201209221Y00DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ABPY00201209221Y00
Leírás
FERRITE BEAD 220 OHM 0805 1LN
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
220 Ohms @ 100 MHz 1 Tápvezeték Ferritgyöngy 0805 (2012 metrikus) 2A 80mohm
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
80mohm
Gyártó
Pulse Electronics
Minősítések
AEC-Q200
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
0805 (2012 metrikus)
Felületszerelt
Szűrő típusa
Tápvezeték
Max. magasság
0,043" (1,10mm)
Vonalak száma
1
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)
Impedancia / frekvencia
220 Ohms @ 100 MHz
Tulajdonságok
autóipar
Névleges áram (max.)
2A