QS20.241-C1
DigiKey raktári szám
1736-1067-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
QS20.241-C1
Leírás
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 480W
Gyártói standard átfutási idő
2 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
AC DIN sínre szerelhető tápegység 1 Kimenet 24V 20A
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
QS20.241-C1 modellek
Kategória
Teljesítmény (Watt)
480W
Gyártó
PULS, LP
Szigetelési feszültség
500 V
Sorozat
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Csomagolás
Doboz
Hatásfok
93,9%
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-10°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Bemenet típusa
AC
Tulajdonságok
Állítható kimenet, védőbevonattal elátott, terhelésmegosztás, PFC
Kimenetek száma
1
Méretek
5,00" H. x 3,23" Sz. x 4,88" M. (127,0mm x 82,0mm x 124,0mm)
Bemeneti AC feszültség
85 ~ 276VAC
Tanúsítvány
ABS, CSA, DNV GL, EAC, IEC, SEMI, UL
Feszültség - 1. kimenet
24V
Szabvány azonosító
I. osztály 2. kat.; F47; 508; 60950-1; 61010-2-201
Max. kimeneti áram
20A