PIC240.241D
DigiKey raktári szám
1736-1050-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PIC240.241D
Leírás
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 240W
Gyártói standard átfutási idő
2 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
AC DIN sínre szerelhető tápegység 1 Kimenet 24V 10A
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
PIC240.241D modellek
Kategória
Teljesítmény (Watt)
240W
Gyártó
PULS, LP
Szigetelési feszültség
500 V
Sorozat
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Csomagolás
Doboz
Hatásfok
95,2%
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Bemenet típusa
AC
Tulajdonságok
állítható kimenet, terhelésmegosztás, PFC, univerzális bemenet
Kimenetek száma
1
Méretek
4,88" H. x 1,93" Sz. x 4,88" M. (124,0mm x 49,0mm x 124,0mm)
Bemeneti AC feszültség
90 ~ 264VAC
Tanúsítvány
EAC, IEC, UL
Feszültség - 1. kimenet
24V
Szabvány azonosító
61010-2-201; 62368-1
Max. kimeneti áram
10A