ML100.100
DigiKey raktári szám
1736-1012-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ML100.100
Leírás
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 100W
Gyártói standard átfutási idő
2 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
AC DIN sínre szerelhető tápegység 1 Kimenet 24V 4,2A
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ML100.100 modellek
Kategória
Teljesítmény (Watt)
100W
Gyártó
PULS, LP
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Sorozat
Hatásfok
90%
Csomagolás
Doboz
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
állítható kimenet, terhelésmegosztás
Bemenet típusa
AC
Méretek
4,06" H. x 2,87" Sz. x 2,95" M. (103,0mm x 73,0mm x 75,0mm)
Kimenetek száma
1
Tanúsítvány
ABS, CSA, DNV GL, EAC, IEC, UL
Bemeneti AC feszültség
85 ~ 132VAC, 184 ~ 264VAC
Szabvány azonosító
I. osztály 2. kat.; 508; 60950-1; 61010-2-201
Feszültség - 1. kimenet
24V
Alap típusszám
Max. kimeneti áram
4,2A