CS10.241-S1
DigiKey raktári szám
1736-1103-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CS10.241-S1
Leírás
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 240W
Gyártói standard átfutási idő
2 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
AC DIN sínre szerelhető tápegység 1 Kimenet 24V 10A
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CS10.241-S1 modellek
Kategória
Teljesítmény (Watt)
240W
Gyártó
PULS, LP
Szigetelési feszültség
3 kV
Sorozat
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Csomagolás
Doboz
Hatásfok
91,6%
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Bemenet típusa
AC
Tulajdonságok
állítható kimenet, terhelésmegosztás
Kimenetek száma
1
Méretek
4,61" H. x 2,36" Sz. x 4,88" M. (117,0mm x 60,0mm x 124,0mm)
Bemeneti AC feszültség
100 ~ 120VAC, 200 ~ 240VAC
Tanúsítvány
ABS, CSA, DNV GL, EAC, IEC, UL
Feszültség - 1. kimenet
24V
Szabvány azonosító
I. osztály 2. kat.; 508; 60950-1; 61010-2-201
Max. kimeneti áram
10A