CPS20.241-D1
DigiKey raktári szám
1736-1079-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CPS20.241-D1
Leírás
DC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 480W
Gyártói standard átfutási idő
2 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
DC DIN sínre szerelhető tápegység 1 Kimenet 24V 20A
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CPS20.241-D1 modellek
Kategória
Teljesítmény (Watt)
480W
Gyártó
PULS, LP
Szigetelési feszültség
3 kV
Sorozat
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Csomagolás
Ömlesztve
Hatásfok
93,4%
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Bemenet típusa
DC
Tulajdonságok
állítható kimenet, IP20, terhelésmegosztás, PFC, univerzális bemenet
Kimenetek száma
1
Méretek
5,00" H. x 2,56" Sz. x 4,88" M. (127,0mm x 65,0mm x 124,0mm)
Bemeneti DC feszültség (min.)
88V
Tanúsítvány
ATEX, CSA, EAC, IEC, IECEx, UL
Bemeneti DC feszültség (max.)
360V
Szabvány azonosító
I. osztály 2. kat.; 508; 60950-1; 61010-2-201
Feszültség - 1. kimenet
24V
Alap típusszám
Max. kimeneti áram
20A