CP20.241-R2-C1
DigiKey raktári szám
1736-CP20.241-R2-C1-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CP20.241-R2-C1
Leírás
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 480W
Gyártói standard átfutási idő
2 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
AC vagy DC DIN sínre szerelhető tápegység 1 Kimenet 24V 20A
Kategória
Max. kimeneti áram
20A
Gyártó
PULS, LP
Teljesítmény (Watt)
480W
Sorozat
Szigetelési feszültség
500 V
Csomagolás
Doboz
Felhasználás
ipari, ITE (kereskedelmi)
Alkatrész státusza
Aktív
Hatásfok
93,8%
Bemenet típusa
AC vagy DC
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Kimenetek száma
1
Tulajdonságok
állítható kimenet, IP20, terhelésmegosztás, PFC, univerzális bemenet
Bemeneti AC feszültség
85 ~ 264VAC
Méretek
5,00" H. x 1,89" Sz. x 4,88" M. (127,0mm x 48,0mm x 124,0mm)
Bemeneti DC feszültség (min.)
110V
Tanúsítvány
CE, cULus, EAC
Bemeneti DC feszültség (max.)
150V
Alap típusszám
Feszültség - 1. kimenet
24V