CP10.241-S1
DigiKey raktári szám
1736-1101-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CP10.241-S1
Leírás
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 240W
Részletes leírás
AC DIN sínre szerelhető tápegység 1 Kimenet 24V 10A
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CP10.241-S1 modellek
Kategória
Teljesítmény (Watt)
240W
Szigetelési feszültség
3 kV
Sorozat
Felhasználás
Veszélyes helyek, ITE (kereskedelmi)
Hatásfok
95,2%
Üzemi hőmérséklet
-10°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Bemenet típusa
AC
Tulajdonságok
állítható kimenet, PFC, univerzális bemenet
Méretek
4,61" H. x 1,54" Sz. x 4,88" M. (117,0mm x 39,0mm x 124,0mm)
Bemeneti AC feszültség
85 ~ 264VAC
Tanúsítvány
ABS, ATEX, DNV GL, EAC, IEC, IECEx, UL
Feszültség - 1. kimenet
24V
Szabvány azonosító
I. osztály 2. kat.; 508; 60950-1; 61010-2-201
Max. kimeneti áram
10A