CP10.241-R2-C1
DigiKey raktári szám
1736-CP10.241-R2-C1-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CP10.241-R2-C1
Leírás
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 240W
Részletes leírás
AC vagy DC DIN sínre szerelhető tápegység 1 Kimenet 24V 10A
Kategória
Max. kimeneti áram
10A
Teljesítmény (Watt)
240W
Sorozat
Szigetelési feszültség
500 V
Felhasználás
Veszélyes helyek, ITE (kereskedelmi), laboratórium
Hatásfok
94,7%
Bemenet típusa
AC vagy DC
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Tulajdonságok
állítható kimenet, PFC, univerzális bemenet
Bemeneti AC feszültség
85 ~ 264VAC
Méretek
4,61" H. x 1,54" Sz. x 4,88" M. (117,0mm x 39,0mm x 124,0mm)
Bemeneti DC feszültség (min.)
88V
Tanúsítvány
CB, CE, cULus, EAC, UL
Bemeneti DC feszültség (max.)
180V
Szabvány azonosító
ATEX; IECEx; 60950-1; 61010-1; 62368-1
Feszültség - 1. kimenet
24V