SMI-1027-TW-12V-R
SMI-1027-TW-12V-R
SMI-1027-TW-12V-R
DigiKey raktári szám
668-1536-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
668-1536-1-ND - Vágott szalag (CT)
668-1536-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SMI-1027-TW-12V-R
Leírás
BUZZER MAGN 12V 0.38 X 0.38 SMD
Gyártói standard átfutási idő
27 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Hangjelzők Visszajelző, Belső meghajtású Elektromechanikus/mágneses 12 V 30mA 2,7kHz 85dB / 12V, 10cm Felületszerelt Forrasztási felületek (padek)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SMI-1027-TW-12V-R modellek
Kategória
Működés
Egy hangú
Gyártó
PUI Audio, Inc.
Hangnyomásszint
85dB / 12V, 10cm
Sorozat
Üzemi áram
30mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Csatlakozó elhelyezkedése
fent
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Meghajtó áramkör
Visszajelző, Belső meghajtású
Minősítések
Mosható
Bemenet típusa
DC
Rögzítés módja
Felületszerelt
Névleges feszültség
12 V
Végződtetés
Forrasztási felületek (padek)
Feszültségtartomány
7 ~ 15V
Méretek
0,378" H. x 0,378" Sz. (9,60mm x 9,60mm)
Frekvencia
2,7kHz
Max. magasság (beültetve)
0,209" (5,30mm)