POW-1644L-LWC50-B-R
DigiKey raktári szám
668-1210-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
POW-1644L-LWC50-B-R
Leírás
MIC COND ANLG OMNI -44DB 0.236"D
Gyártói standard átfutási idő
39 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
50 Hz ~ 16 kHz analóg mikrofon Elektret kondenzátor 2 V ~ 10 V Mindenirányú (-44dB ±3dB) vezetékek
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
POW-1644L-LWC50-B-R modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Impedancia
2.2 kOhms
Gyártó
PUI Audio, Inc.
Névleges feszültség
2 V
Sorozat
Feszültségtartomány
2 V ~ 10 V
Csomagolás
Ömlesztve
Üzemi áram
500 µA
Alkatrész státusza
Aktív
Csatlakozó elhelyezkedése
fent
Típus
Elektret kondenzátor
Minősítések
IP57 - porvédett, vízhatlan
Kimenet típusa
analóg
Végződtetés
vezetékek
Irány
Mindenirányú
Méretek
0,236" átmérő (6,00mm)
Frekvenciatartomány
50 Hz ~ 16 kHz
Max. magasság
0,071" (1,80mm)