POM-2245L-C10-R
DigiKey raktári szám
668-1389-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
POM-2245L-C10-R
Leírás
MIC COND ANLG OMNI -45DB 0.236"D
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
analóg mikrofon Elektret kondenzátor 2 V ~ 10 V Mindenirányú (-45dB ±4dB) Forrasztási felületek (padek)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
POM-2245L-C10-R modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Impedancia
2.2 kOhms
Gyártó
PUI Audio, Inc.
Névleges feszültség
2 V
Sorozat
Feszültségtartomány
2 V ~ 10 V
Csomagolás
Ömlesztve
Üzemi áram
500 µA
Alkatrész státusza
Aktív
Csatlakozó elhelyezkedése
fent
Típus
Elektret kondenzátor
Végződtetés
Forrasztási felületek (padek)
Kimenet típusa
analóg
Méretek
0,236" átmérő (6,00mm)
Irány
Mindenirányú
Max. magasság
0,106" (2,70mm)