AS04008CO-WR-R
DigiKey raktári szám
668-1362-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
AS04008CO-WR-R
Leírás
SPEAKER 8OHM 2W TOP PORT 83DB
Gyártói standard átfutási idő
28 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
8 Ohms univerzális Hangszóró 2 W 200 Hz ~ 20 kHz fent ovális, Négyszögletes keret
EDA / CAD modellek
AS04008CO-WR-R modellek
Kategória
Hatásfok (módszer)
Hangnyomásszint (SPL)
Névleges teljesítmény
2 W
Sorozat
Max. teljesítmény
3 W
Forma
ovális, Négyszögletes keret
Technológia
mágneses
Tölcsér anyaga
ruha
Típus
univerzális
Frekvenciatartomány
200 Hz ~ 20 kHz
Védettség
vízálló
Saját rezonanciafrekvencia
400Hz
Végződtetés
Forrasztási felületek (padek)
Impedancia
8 Ohms
Méretek
1,575" H. x 0,787" Sz. (40,00mm x 20,00mm)
Hatásfok (dBA)
83,00
Max. magasság (beültetve)
0,240" (6,10mm)
Hatásfok (mért)
1W/500mm