AB2720B-LWC30-R
DigiKey raktári szám
668-1481-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
AB2720B-LWC30-R
Leírás
BUZZER ELEMENT STD 2KHZ 27MM
Gyártói standard átfutási idő
28 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2 kHz standard Hangjelző 30V p-p 1,063" átmérő (27,00mm) 300 Ohms
Kategória
Típus
standard
Gyártó
PUI Audio, Inc.
Impedancia
300 Ohms
Sorozat
Kapacitás / frekvencia
45000pF / 1kHz
Csomagolás
Ömlesztve
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 60°C
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
1,063" átmérő (27,00mm)
Frekvencia
2 kHz
Végződtetés
vezetékek
Bemeneti feszültség (max.)
30V p-p