OFM1005128
DigiKey raktári szám
3180-OFM1005128-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
OFM1005128
Leírás
AC/DC CONVERTER 24V 100W
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
nyitott AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 24V 90 ~ 264VAC Bemenet
Kategória
Teljesítmény (Watt)
Gyrt.
Felhasználás
ITE (kereskedelmi), orvosi
Sorozat
Szigetelési feszültség
4 kV
Csomagolás
Doboz
Hatásfok
90%
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 50°C (teljesítménycsökkenéssel)
Típus
nyitott
Tulajdonságok
állítható kimenet, univerzális bemenet
Kimenetek száma
1
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Bemeneti feszültség
90 ~ 264VAC
Méretek
4,02" H. x 2,01" Sz. x 1,26" M. (102,0mm x 51,0mm x 32,0mm)
Feszültség - 1. kimenet
24V
Tanúsítvány
CE, UL
Áram - 1. kimenet
4.2 A