INN3378C-H302-TL
DigiKey raktári szám
596-INN3378C-H302-TLTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
596-INN3378C-H302-TLCT-ND - Vágott szalag (CT)
596-INN3378C-H302-TLDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
INN3378C-H302-TL
Leírás
IC OFFLINE SW FLBACK INSOP-24D
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Offline átalakító flyback Topológia 70kHz InSOP-24D
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
INN3378C-H302-TL modellek
Kategória
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
3,42V ~ 3,78V
Gyártó
Power Integrations
Kapcsolási frekvencia
70kHz
Sorozat
Teljesítmény (Watt)
70 W
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Meghibásodás elleni védelem
áramkorlátozás, túl magas hőmérséklet, túlfeszültség, Rövidzárlat
Alkatrész státusza
Aktív
Vezérlési funkciók
Programozható frekvencia, lágyindítás, szink.
Kimenet leválasztása
izolált
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C (TA)
Belső kapcsoló(k)
Igen
Tokozás
24-SM.D modul (0,425", 10,80mm széles), 17 kivezetés
Átütési feszültség
725V
Gyártói tokozás
InSOP-24D
Topológia
flyback
Rögzítés módja
Felületszerelt
Bekapcsolási feszültség
5 V