42M048C2U
Surgical Motor Solutions Overview
42M048C2U
DigiKey raktári szám
403-1010-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
42M048C2U
Leírás
STEPPER MOTOR PM UNIPOLAR 12V
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Egypólusú Léptetőmotor Állandó mágnes Keret méret 48.0 Lépés 230 mA 12VDC
Kategória
Tartási nyomaték (oz-in / mNm)
9,4 / 66,2
Gyrt.
Méretek
Kerek - 1,650" átmérő (42,00mm)
Sorozat
Tengely átmérője
0,118" (3,00mm)
Csomagolás
Ömlesztve
Hossz (tengely és csapágy)
0,450" (11,43mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítőfuratok közötti távolság
1,950" (49,48mm)
Típus
Állandó mágnes
Végződtetés módja
vezetékek
Tekercs típusa
Egypólusú
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C
Névleges feszültség
12VDC
Tekercs ellenállása
52.4 Ohms
Névleges áram (Amper)
230 mA
Tulajdonságok
Kerek tengely
Lépés fordulatonként
48.0
Rotor tehetetlenségi nyomatéka
12,5gcm²
Lépésszög
7,5°
Tömeg
0,319font (144,7g)
Pontosság
±6,66%