35NT2R32-416SP.1
DigiKey raktári szám
403-1091-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
35NT2R32-416SP.1
Leírás
STANDARD MOTOR 9000 RPM 24V
Gyártói standard átfutási idő
27 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Szénkefés Egyenáramú motor standard 9000ford./perc 37W 24VDC
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
35NT2R32-416SP.1 modellek
Kategória
Névleges nyomaték (oz-in / mNm)
7,94 / 56
Gyártó
Portescap
Névleges teljesítmény
37W
Sorozat
Méretek
Kerek - 1,378" átmérő (35,00mm)
Csomagolás
Tálca
Tengely átmérője
0,197" (5,00mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Hossz (tengely és csapágy)
0,492" (12,50mm)
Típus
Egyenáramú motor
Rögzítőfuratok közötti távolság
0,866" (22,00mm)
Funkció
standard
Végződtetés módja
Forrszem
Motor típusa
Szénkefés
Üzemi hőmérséklet
-30°C ~ 85°C
Névleges feszültség
24VDC