22N28-216E.286
DigiKey raktári szám
403-1079-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
22N28-216E.286
Leírás
STANDARD MOTOR 10000 RPM 6V
Gyártói standard átfutási idő
19 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Szénkefés Egyenáramú motor standard 10000ford./perc 3,8W 6VDC
Kategória
Névleges nyomaték (oz-in / mNm)
1,189 / 8,4
Gyártó
Portescap
Névleges teljesítmény
3,8W
Sorozat
Méretek
Kerek - 0,866" átmérő (22,00mm)
Csomagolás
Tálca
Tengely átmérője
0,059" (1,50mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Hossz (tengely és csapágy)
0,295" (7,50mm)
Típus
Egyenáramú motor
Rögzítőfuratok közötti távolság
0,472" (12,00mm)
Funkció
standard
Végződtetés módja
Forrszem
Motor típusa
Szénkefés
Üzemi hőmérséklet
-30°C ~ 85°C
Névleges feszültség
6VDC