EM6283-C-144#
DigiKey raktári szám
501-2048-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
EM6283-C-144#
Leírás
TEST LEAD BANANA TO BANANA 144"
Vevői azonosító
Részletes leírás
144,0" (3657,60mm) banándugó, dupla, védőburkolattal To banándugó, dupla, védőburkolattal Mérővezetékek digitális multiméterekhez 600VAC
Kategória
2. csatlakozó
banándugó, dupla, védőburkolattal
Gyártó
Pomona Electronics
Kábel hossza
144,0" (3657,60mm)
Sorozat
Típus
Mérővezetékek digitális multiméterekhez
Csomagolás
Ömlesztve
Tartalom
1 kábel, fekete, Fekete és piros dugók
Alkatrész státusza
Elavult
Szigetelés anyaga
Poli-vinil-klorid (PVC)
Egymásba dugaszolás
Egymásba nem rakható
Vezetékméret
RG-58C/U
Konfiguráció
Banándugasz - banándugasz
Névleges feszültség
600VAC
1. csatlakozó
Minősítések
CAT II 600V, IEC 1010
Környezetvédelmi és exportálási információk
A termékekre vonatkozó kérdések és válaszok
További információk
Elavult
Ezt a terméket már nem gyártják.
Más hossz
TEST LEAD BANANA TO BANANA 36"
Raktáron: 0
Egységár:
TEST LEAD BANANA TO BANANA 48"
Raktáron: 0
TEST LEAD BANANA TO BANANA 60"