2249-C-300
DigiKey raktári szám
501-1017-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
2249-C-300
Leírás
COAX CBL BNC TO BNC 25'
Gyártói standard átfutási idő
2 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Szerelt koaxiális kábel BNC - BNC RG-58C 300,0" (7,6m) 25,0'
Kategória
Szerelési mód - 2. csatlakozó
Lengő (soros)
Gyártó
Pomona Electronics
Hossz
300,0" (7,6m) 25,0'
Csomagolás
Ömlesztve
Kábel típusa
RG-58C
Alkatrész státusza
Aktív
Kábel impedanciája
50 Ohms
Kialakítás
BNC - BNC
Összesített impedancia
50 Ohms
1. csatlakozó
BNC dugó
Max. frekvencia
4 GHz
1. érintkező típusa
apa
Szín
fekete
Szerelési mód - 1. csatlakozó
Lengő (soros)
Tulajdonságok
árnyékolt
2. csatlakozó
BNC dugó
Alap típusszám
2. érintkező típusa
apa
Környezetvédelmi és exportálási információk
A termékekre vonatkozó kérdések és válaszok
További információk
Raktáron: 56
A további beérkező áruk ellenőrzése
Ömlesztve
Mennyiség Egységár Részösszeg
Más hossz
COAX CBL BNC TO BNC 12"
Raktáron: 732
COAX CBL BNC TO BNC 10'
Raktáron: 344
COAX CBL BNC TO BNC 15'
Raktáron: 108
COAX CBL BNC TO BNC 24"
Raktáron: 1182
COAX CBL BNC TO BNC 36"