P31-12M/22
DigiKey raktári szám
P31-12M/22-ND
Gyártói cikkszám
P31-12M/22
Leírás
AC/DC CONVERTER 12V
Részletes leírás
zárt AC/DC-átalakítók 2 Kimenet 12V 25mA, 25mA 105 ~ 125VAC Bemenet
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 71°C
Méretek
2,01" H. x 2,01" Sz. x 0,87" M. (51,0mm x 51,0mm x 22,2mm)
Bemeneti feszültség
105 ~ 125VAC
Hálózat oldali szabályozás
0,1%
Feszültség - 1. kimenet
12V
Terhelés oldali szabályozás
0,1%
Max. kimeneti áram
25mA, 25mA