P31-12M-04
DigiKey raktári szám
P31-12M-04-ND
Gyártó
Polytron
Gyártói cikkszám
P31-12M-04
Leírás
AC/DC CONVERTER 12V
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
zárt AC/DC-átalakítók 2 Kimenet 12V 25mA, 25mA 105 ~ 125VAC Bemenet
Kategória
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Gyártó
Polytron
Tulajdonságok
SCP
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 71°C
Csomagolás
Ömlesztve
Rögzítés módja
Furatszerelt
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
5-DIP modul
Típus
zárt
Méretek
2,01" H. x 2,01" Sz. x 0,87" M. (51,0mm x 51,0mm x 22,2mm)
Kimenetek száma
2
Tanúsítvány
CE, cURus, UL
Bemeneti feszültség
105 ~ 125VAC
Hálózat oldali szabályozás
0,1%
Feszültség - 1. kimenet
12V
Terhelés oldali szabályozás
0,1%
Max. kimeneti áram
25mA, 25mA