PC775-1A-12C-X
DigiKey raktári szám
2634-PC775-1A-12C-X-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PC775-1A-12C-X
Leírás
RELAY AUTOMOTIVE SPST 75A 12V
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Gépjárműipari relék SPST-NO (egypólusú, egy áramkörös, alaphelyzetben nyitott) (amerikai jelölés: 1 Form A) 12VDC Tekercs lemezre szerelhető
Kategória
Bekapcsolási feszültség
7,8VDC
Gyártó
Picker Components
Kikapcsolási feszültség
2,4VDC
Sorozat
Bekapcsolási idő
7 ms
Csomagolás
Ömlesztve
Kikapcsolási idő
5 ms
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
IP54 - porvédett, vízálló
Tekercs típusa
Reteszelés nélkül
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Tekercsáram
240 mA
Végződtetés módja
Csavaros sorkapocs
Tekercs feszültsége
12VDC
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Érintkező kialakítása
SPST-NO (egypólusú, egy áramkörös, alaphelyzetben nyitott) (amerikai jelölés: 1 Form A)
Érintkező anyaga
Ezüst-ón-oxid (AgSnO), Volfrám (W)
Névleges áram
75 A
Tekercs teljesítményfelvétele
2,9W
Kapcsolási feszültség
32VDC - max.
Tekercs ellenállása
50 Ohms