PSC15A-075-R
DigiKey raktári szám
993-PSC15A-075-R-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PSC15A-075-R
Leírás
AC/DC WALL MNT ADAPTER 7.5V 15W
Gyártói standard átfutási idő
26 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
7,5V 15 W AC/DC külső Fali rögzítés (II. osztály) adapter Rögzített penge Bemenet
Kategória
Terhelés nélküli energiafogyasztás
100mW (max.)
Gyártó
Phihong USA
Polaritás
Pozitív középpontos
Sorozat
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Csomagolás
Doboz
Hatásfok
VI. szint
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 40°C
Régió
Észak-Amerika
Kimeneti csatlakozó
kör alakú csatlakozódugó, 2,1mm belső átmérő x 5,5mm külső átmérő x 10,0mm
Forma
Fali rögzítés (II. osztály)
Vezeték hossza
59" (1,50m)
Bemenet típusa
Rögzített penge
Bemeneti csatlakozó
NEMA 1-15P
Bemeneti feszültség
90 ~ 264VAC
Méretek
2,81" H. x 1,97" Sz. x 1,23" M. (71,5mm x 50,0mm x 31,2mm)
Kimeneti feszültség
7,5V
Tanúsítvány
cULus
Max. kimeneti áram
2A
Tömeg
0,32font (145,15g)
Teljesítmény (Watt)
15 W