PSAC12R-050-R
DigiKey raktári szám
993-PSAC12R-050-R-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PSAC12R-050-R
Leírás
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 12W
Részletes leírás
5V 12 W AC/DC külső Fali rögzítés (II. osztály) adapter többadapteres (külön megvásárolható) Bemenet
Kategória
Terhelés nélküli energiafogyasztás
100mW (max.)
Csomagolás
Ömlesztve
Hatásfok
VI. szint, CoC Tier 1
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 40°C
Régió
Nemzetközi
Kimeneti csatlakozó
kör alakú csatlakozódugó, 2,1mm belső átmérő x 5,5mm külső átmérő x 10,0mm
Vezeték hossza
59" (1,50m)
Bemenet típusa
többadapteres (külön megvásárolható)
Bemeneti csatlakozó
Többpengés
Bemeneti feszültség
90 ~ 264VAC
Méretek
2,82" H. x 1,97" Sz. x 1,31" M. (71,7mm x 50,0mm x 33,3mm)
Kimeneti feszültség
5V
Tanúsítvány
CB, CE, C-Tick, cULus
Max. kimeneti áram
2,4A
Tömeg
0,333font (151,05g)
Teljesítmény (Watt)
12 W