PSAA30R-240-R
DigiKey raktári szám
993-PSAA30R-240-R-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PSAA30R-240-R
Leírás
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 30W
Részletes leírás
24V 30 W AC/DC külső Fali rögzítés (II. osztály) adapter többadapteres (külön megvásárolható) Bemenet
Kategória
Terhelés nélküli energiafogyasztás
300mW (max.)
Csomagolás
Doboz
Hatásfok
VI. szint
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 40°C
Régió
Nemzetközi
Kimeneti csatlakozó
kör alakú csatlakozódugó, 2,1mm belső átmérő x 5,5mm külső átmérő x 10,0mm
Vezeték hossza
59" (1,50m)
Bemenet típusa
többadapteres (külön megvásárolható)
Bemeneti csatlakozó
Többpengés
Bemeneti feszültség
90 ~ 264VAC
Méretek
3,26" H. x 2,17" Sz. x 1,54" M. (82,7mm x 55,0mm x 39,1mm)
Kimeneti feszültség
24V
Tanúsítvány
CE, cULus
Max. kimeneti áram
1,25A
Tömeg
0,331font (150,14g)
Teljesítmény (Watt)
30 W