PSA10F-050-R
DigiKey raktári szám
993-1292-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PSA10F-050-R
Leírás
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 10W
Gyártói standard átfutási idő
26 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
5V 10 W AC/DC külső Fali rögzítés (II. osztály) adapter Rögzített penge Bemenet
Kategória
Terhelés nélküli energiafogyasztás
150mW (max.)
Gyártó
Phihong USA
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Sorozat
Hatásfok
VI. szint, CoC Tier 1
Csomagolás
Ömlesztve
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 40°C
Alkatrész státusza
Aktív
Kimeneti csatlakozó
USB Micro
Régió
Észak-Amerika
Bemeneti csatlakozó
NEMA 1-15P
Forma
Fali rögzítés (II. osztály)
Méretek
2,36" H. x 1,85" Sz. x 0,59" M. (60,0mm x 47,0mm x 15,0mm)
Bemenet típusa
Rögzített penge
Tanúsítvány
AS/NZS, cULus, IEC, PSE
Bemeneti feszültség
90 ~ 264VAC