PPL90U-180
DigiKey raktári szám
993-1466-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PPL90U-180
Leírás
AC/DC DESKTOP ADAPTER 18V 90W
Részletes leírás
18V 90 W AC/DC külső Asztali (I. osztályú) adapter Vezeték (külön megvásárolható tartozék) Bemenet
Kategória
Terhelés nélküli energiafogyasztás
150mW (max.)
Gyártó
Phihong USA
Polaritás
Pozitív középpontos
Hatásfok
VI. szint, CoC Tier 2
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 40°C
Kimeneti csatlakozó
kör alakú csatlakozódugó, 2,1mm belső átmérő x 5,5mm külső átmérő x 10,0mm
Vezeték hossza
59" (1,50m)
Bemeneti feszültség
90 ~ 264VAC
Méretek
5,94" H. x 2,52" Sz. x 1,42" M. (151,0mm x 64,0mm x 36,0mm)
Kimeneti feszültség
18V
Tanúsítvány
cULus, IEC
Max. kimeneti áram
5A
Szabvány azonosító
Teljesítmény (Watt)
90 W