PPL36U-240
DigiKey raktári szám
993-1447-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PPL36U-240
Leírás
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 36W
Részletes leírás
24V 36 W AC/DC külső Asztali (I. osztályú) adapter Vezeték (külön megvásárolható tartozék) Bemenet
Kategória
Terhelés nélküli energiafogyasztás
75mW (max.)
Gyártó
Phihong USA
Polaritás
Pozitív középpontos
Hatásfok
VI. szint, CoC Tier 2
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 40°C
Kimeneti csatlakozó
kör alakú csatlakozódugó, 2,1mm belső átmérő x 5,5mm külső átmérő x 10,0mm
Vezeték hossza
59" (1,50m)
Bemeneti feszültség
90 ~ 264VAC
Méretek
3,94" H. x 1,97" Sz. x 1,30" M. (100,0mm x 50,0mm x 33,0mm)
Kimeneti feszültség
24V
Tanúsítvány
cULus, IEC
Max. kimeneti áram
1,5A
Szabvány azonosító
Teljesítmény (Watt)
36 W