Ehhez nincs kép: POE90U-1BT6-A-RC
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
POE90U-1BT6-A-RC
DigiKey raktári szám
993-POE90U-1BT6-A-RC-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
POE90U-1BT6-A-RC
Leírás
IEEE802.3BT - POE DESKTOP C14
Vevői azonosító
Részletes leírás
56V Power over Ethernet (PoE) 1 Csatlakozó Midspan injektor 1Gbps Adatátviteli sebesség
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Megfelelőség
IEEE802.3bt
Gyártó
Phihong USA
Adatátviteli sebesség
1Gbps
Sorozat
Tulajdonságok
OCP, OVP, SCP
Csomagolás
Ömlesztve
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 40°C
Alkatrész státusza
Aktív
Hatásfok
VI. szint
Típus
Midspan injektor
Rögzítés módja
asztali
Bemeneti feszültség
90 ~ 264VAC
Méretek
6,54" H. x 3,15" Sz. x 1,72" M. (166,0mm x 80,0mm x 43,6mm)
Csatlakozó aljzatok száma
1
Tanúsítvány
CE, cULus
Kimeneti feszültség
56V
Szabvány azonosító
60950-1; 62368-1
Kimeneti áram
1.6 A
Bemeneti csatlakozó
IEC 320-C14 (táp), RJ45 (adat)
Teljesítmény csatlakozónként (Watt)
90W