POE90U-1BT-X-R
POE90U-1BT-X-R
DigiKey raktári szám
993-POE90U-1BT-X-R-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
POE90U-1BT-X-R
Leírás
POE INJECTOR 56V 90W DESKTOP
Gyártói standard átfutási idő
30 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
56V Power over Ethernet (PoE) 1 Csatlakozó Midspan injektor Adatátviteli sebesség
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 40°C
Csomagolás
Doboz
Hatásfok
VI. szint
Méretek
6,54" H. x 3,15" Sz. x 1,72" M. (166,0mm x 80,0mm x 43,6mm)
Bemeneti feszültség
90 ~ 264VAC
Tanúsítvány
cULus, IEC
Kimeneti feszültség
56V
Kimeneti áram
1.6 A
Kimeneti csatlakozó
RJ45 (adat, táp)
Teljesítmény csatlakozónként (Watt)
90W