AA150M-540B-R
DigiKey raktári szám
993-AA150M-540B-R-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
AA150M-540B-R
Leírás
150W DESKTOP C6 ADPTR LOW PRO
Gyártói standard átfutási idő
26 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
54V 150 W AC/DC külső Asztali (I. osztályú) adapter Vezeték (külön megvásárolható tartozék) Bemenet
Kategória
Terhelés nélküli energiafogyasztás
148,7mW
Gyártó
Phihong USA
Polaritás
Pozitív középpontos
Sorozat
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Csomagolás
Ömlesztve
Hatásfok
VI. szint, CoC Tier 2
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 40°C
Régió
Nemzetközi
Kimeneti csatlakozó
Kör alakú csatlakozó R/A, 2,5mm belső átmérő x 5,5mm külső átmérő x 11,0mm
Forma
Asztali (I. osztályú)
Vezeték hossza
59" (1,50m)
Bemenet típusa
Vezeték (külön megvásárolható tartozék)
Bemeneti csatlakozó
IEC 320-C6
Bemeneti feszültség
90 ~ 264VAC
Méretek
5,63" H. x 2,62" Sz. x 0,91" M. (143,0mm x 66,5mm x 23,1mm)
Kimeneti feszültség
54V
Tanúsítvány
CE, cULus, UKCA
Max. kimeneti áram
2,78A
Szabvány azonosító
Teljesítmény (Watt)
150 W