E2437JS081
DigiKey raktári szám
1452-E2437JS081-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
E2437JS081
Leírás
GRAPHIC DISPLAY TFT BLACK RED WH
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Grafikus LCD kijelző modul fekete, piros, fehér TFT - elektronikus papír kijelző (EPD) 4,37" (111,00mm) 480 x 176
Kategória
Képernyőátló
4,37" (111,00mm)
Gyártó
Pervasive Displays
Kijelző mérete
104,16mm Sz. x 38,19mm M.