E2266QS0F1
DigiKey raktári szám
1452-E2266QS0F1-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
E2266QS0F1
Leírás
GRAPHIC DISPLAY TFT BLACK RED WH
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Grafikus LCD kijelző modul fekete, piros, fehér, sárga TFT - elektronikus papír kijelző (EPD) SPI 2,66" (67,56mm) 296 x 152
Kategória
Háttérvilágítás
Háttérvilágítás nélkül
Gyártó
Pervasive Displays
Felbontás
296 x 152
Csomagolás
Ömlesztve
Interfész
SPI
Alkatrész státusza
Aktív
Színskála
fekete, piros, fehér, sárga
Kijelző típusa
TFT - elektronikus papír kijelző (EPD)
Pontok közötti távolság
0,20mm Sz. x 0,20mm M.
Képernyőátló
2,66" (67,56mm)